سمپاشی , سم پاش ساختمان و فضای سبز

سمپاشی

خدمات تخصصی سمپاشی در تهران و کرج و دفع انواع حشرات( بید - ساس – سوسک – شپش – پشه - مورچه – کک – سوسک ریز آلمانی - سوسک درشت فاضلابی – کنه – موریانه – عنکبوت – زنبور - آبدزدک و ...)و جانوران موذی ( موش خانگی – موش سقفی - موش بزرگ نروژی)و حیوانات خطرناک ( مار - خفاش – عقرب – رتیل – هزار پا- عنکبوت – سگ - گربه و ...) را از موسسه ثبت شده حرفه ای و با تجربه و خوشنام تهرانی بخواهید.

سمپاشی

چرا موسسه سمپاشی تهرانی؟

چرا خدمات سمپاشی موسسه تهرانی را انتخاب کنیم؟ برای یافتن پاسخ این سئوال کافیست تا با تعدادی از مشتریان ما آشنا شده و نظر آنها را بگیرید.

روغن سمپاشی

روغن پاشی اقدامی رایج و مفید در کشاورزی ارگانیک است که موجب نابودی بسیاری از آفات محصولات کشاورزی می گردد.
در فصل رشد گیاهان، روغن پاشی به همراه سموم حشره کش یا کنه کش مجاز، به دلیل کند کردن تبخیر و بهبود پوشش و نفوذ این سموم، موجب افزایش قابل توجه تلفات آفات نسبت به سم پاشی بدون روغن، می گردد.

محلول پاشی بهاره و تابستانه(در فصل رشد): 

پاشش محلول 2/5 در هزار روغن سیترال(250 سی سی روغن در هر 100 لیتر آب ) به همراه 1 تا 1/5 در هزار صابون حشره کش پالیزین( 100 تا 150 سی سی در هر 100 لیتر آب ) یا سموم توصیه شده شیمیایی، موجب کنترل گونه های مختلف کنه از جمله کنه قرمز اروپایی، کنه دو نقطه ای و کنه زرد شرقی و همچنین شپشک های مومی و نرم تن و سپردار(در زمان ظهور پوره ها)بر روی درختان می گردد. 
• محلول پاشی زمستانه (هنگام خواب زمستانی درختان و قبل از تورم جوانه ها) :
در محلول پاشی زمستانه، پاشش محلول 1 درصد روغن سیترال به همراه 2 در هزار صابون حشره کش پالیزین یا سموم توصیه شده شیمیایی، موجب از بین رفتن مراحل زمستان گذران کنه ها و شپشک ها و تخم پروانه ها و شب پره ها بر روی درختان می گردد. 

سمپاشی منازل

سمپاشی منازل برای از بین بردن انواع حشرات از قبیل سوسک و ساس و پشه و ...
همچنین سم پاشی موش و جانوران دیگر
مبارزه آفات نباتات کشاورزی گلخانه ای و گیاهان آپارتمانی از قبیل سفیدک و زنگ و سیاهک و نماتود ها و کرم ها و سوسک ها و پروانه ها
زیر نظر کارشناس کشاورزی

سمپاشی زمستانه منازل

سمپاشی زمستانه اقدام بسیار مفیدی است که موجب خفگی و از بین رفتن مراحل زمستان گذران آفات(تخم، شفیره و حشرات بالغ) که در زیر پوستک تنه و شاخه ها و سایر زوایای درختان پناه می گیرند شده و کاهش قابل توجه جمعیت این آفات در فصل بهار را در پی خواهد داشت.
امتیازات: روغن های باغبانی رایج مانند روغن ولک، به بدلیل استفاده از روغن های نفتی می توانند آثار منفی بر گیاهان و محیط زیست به جای گذارند.
سیترال به دلیل بهره گیری از روغن گیاهی و عصاره روغنی پوست مرکبات، فاقد اثر سوء بر روی گیاهان، انسان و محیط زیست بوده، و با کارآیی مشابه روغن های نفتی، در محلول پاشی های بهاره، تابستانه و زمستانه بر روی درختان مرکبات، پسته، خرما، درختان میوه سردسیری و درختان غیر مثمر نقش بسیار مفیدی را دارا می باشد. 
مشخصات:
مواد تشکیل دهنده: روغن سویا، عصاره پوست مرکبات 
نوع فرمولاسیون: روغن امولسیون شونده (Emulsifiable Concentrate )
شکل ظاهری : مایع غلیظ به رنگ پرتقالی و بوی مرکبات
PH (مایع غلیظ): 7 تا 8 

سمپاشی منازل برای نابود کردن ساس , کنه , موریانه در تهران , کرج و سایر استانها

سم پاشی تضمینی ساس تهران- سم پاشی تضمینی موریانه تهران- سم پاشی تضمینی ساس کرج- سمپاشی تضمینی موریانه کرج- سم پاشی تضمینی ساس شیراز- سم پاشی تضمینی ساس فارس- سم پاشیتضمینی موریانه شیراز- سم پاشی تضمینی موریانه فارس- سم پاشی تضمینی ساس اهواز- سم پاشیتضمینی موریانه اهواز- سم پاشی تضمینی ساس شمال- سم پاشی تضمینی موریانه - سم پاشی تضمینی ساس مازندران- سم پاشی تضمینی موریانه مازندران- سم پاشی تضمینی ساس رشت- سم پاشی تضمینی موریانه رشت- سم پاشی تضمینی ساس بندرعباس- سم پاشی تضمینی ساس هرمزگان- سم پاشی تضمینی موریانه بندرعباس- سم پاشی تضمینی موریانه هرمزگان- سم پاشی تضمینی ساس کرمان- سم پاشیتضمینی موریانه کرمان

چند نکته در مورد محلول سمپاشی سیترال و استفاده در منازل

از محلول پاشی با سیترال بر روی گیاهان در زمان یخبندان و یا گرمای شدید، در معرض تابش شدید آفتاب و بر روی گیاهان حساس(به ویژه روی غنچه ها، گلبرک ها و برگ های جوان و همچنین گیاهان تحت استرس در اثر کم آبی) خودداری شود . 
سیترال با اکثر سموم غیر گوگردی و کودهای برگ پاش قابل اختلاط بوده و می تواند موجب افزایش کارآئی و جذب آنان گردد.
• بسته بندی :
1- بطریPET 100 سی سی (کارتن 48 عددی )
2- بطری پلی اتیلن 1 لیتری با برچسب اطلاعات ( کارتن 12عددی )
3- گالن 4 لیتری پلی اتیلن

از مصرف بی رویه سموم اجتناب کنید:

متاسفانه مصرف بی رویه سموم توسط افراد غیر متخصص و غیر علمی اثرات زیانباری بر روی انسان ها و محیط زیست آن ها داشته و عدم شناخت سموم و اثرات انها باعث مقاومت حشرات و بندپایان به سموم در محیط شده است که می تواند باعث سونامی سرطان در جوامع شود.
دقت داشته باشید از بین بردن حشرات و بندپایان فقط در این امر ملاک کار نمی باشد بحث نحوه صحیح استفاده از سموم با توجه به نوع محیط و افراد متفاوت می باشد.

متخصص سمپاشی

سم پاشی توسط متخصصین دانشگاه علوم پزشکی تهران(حشره شناسی پزشکی )
تخصص همراه با تجربه در این امر مهم با توجه به در معرض خطر بودن افراد و اثرات زیان بار سموم از اهمیت بالایی برخوردار است. 

بهترین شرکت سمپاشی در تهران و حومه

سمپاشی مراکز بهداشتی

سمپاشی تخصصی و حرفه ای مراکز بهداشتی از جمله بیمارستانها،درمانگاهها ، کلینیک ها و ...

سمپاشی ساختمان

سمپاشی تخصصی و حرفه ای ساختمانهای مسکونی و ساختمانهای اداری و شرکتها

سمپاشی واحدهای تولیدی

سمپاشی حرفه ای واحدهای تولیدی از قبیل کارخانجات ،کارگاهها ، واحدهای تولیدی و ...

سم پاشی

فرایند سم پاشی در منازل و فضای سبز و باغات برای مبارزه با حشرات و آفات استفاده میشود. سم در کنار وارد کردن و توزیع سموم برای اینکه کار رابرای مشتریان آسان کند فروشنده بهترین سم پاش ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بوده .
توجه داشته باشید برای اینکه یک سم پاشی موفق داشته باشید علاوه بر تهیه سم اصل نیازمند وجود سم پاشی بوده که دارای کارکرد استاندارد باشد که هم سم پاشی بصورت اصولی انجام شود و هم سم ریخته شده در سم پاش هدرنشود چرا که در آن صورت حجم سم کمتر شده و دارای اثر گذاری چندانی نبوده .
نیکان سم نمایندگی فروش انواع سم پاش های (موتوری,دستی,شارژی وبنزینی )

فروش سم پاش

فروش سم پاش های تلمبه ای 8 لیتری,5 لیتری,1/5 لیتری
فروش سم پاش های تلمبه ای شیشه ای ونازل بند
فروش سم پاش های شارژی 20 لیتری,16 لیتری,16 لیتری دو کاره 
جهت اطلاع از لیست قیمت ها با شماره های زیربا واحد فروش در ارتباط باشید :

فروش سم و شیلنگ سم پاش

فروشگاه کشت و صنعت البرز ارائه دهنده بهترین برندها در زمینه شیلنگ های سم پاشی کره ای و چینی
توزیع و فروش انواع شیلنگ سمپاش 8.5 و 10 پانا فلکس کره ای با ضمانت
پمپ سمپاش ، سمپاش فرغونی و زنبه ای ، شلنگ و لانس نمایندگی روبین ژاپن ، رینوپاور سنگاپور و لوشانگ تایوان
موتور تک ، موتور پمپ و موتور ژنراتور بنزینی و دیزل نمایندگی روبین ژاپن
دروگر و تیلر کولتیواتور
اره ، علف زن ، شمشاد زن و چمن زن برقی و موتوری
چاله کن در سایزهای مختلف
پمپ آب ، کفکش و شناور نمایندگی اومبرا ایتالیا
علوفه خردکن با موتور برقی ، بنزینی و دیزل
ابزارهای باغبانی و کودهای کشاورزی
علف زن چمن زن

 

سمپاشی ممتاز با اتکا به تخصص علمی و تجربیات خود در خدمت شماست.
گروه خدمات سمپاشی ممتاز ، با همكاری متخصصین حشره شناسی پزشكی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشكی تهران ، در خصوص دفع آفات بهداشتی و شهری از جمله انواع حشرات موذی و جوندگان شهری ارائه خدمات تخصصی می نماید.
هدف ما نیل به سلامت آگاهانه در سطح جامعه است.
اعمال شیوه های غیر علمی توسط افراد غیر متخصص در سمپاشی علاوه بر عدم تاثیر مطلوب در مبارزه با حشرات سبب آلودگی محیط زندگی افراد شده و راه را برای بروز انواع سرطان و بیماری های مختلف باز می كند.

سم پاشی ممتاز تهران

متخصصین گروه سم پاشی  ممتاز با بهره گیری از دانش خود در خصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات و نحوه اثر آفات بهداشتی بر سلامت افراد با اولین تماس جهت رفع مشكل شما در كنارتان خواهند بود.

رشته حشره شناسی پزشكی چیست و به چه مسائلی می پردازد؟

حشره شناسی پزشکی (Medical Entomology)یکی از شاخه‌هی علوم پزشكی و بهداشت می باشد به بررسی و مطالعه حشرات زیان آور که بری انسان مضر می باشد می پردازد.با اینكه بسیاری از حشرات ،‌كنه ها و هیره ها با گزش خود موجب آزار و ناراحتی انسان می‌شوند ، با این حال مهمترین آنها از نظر پزشكی آنهایی هستند كه بیماریهایی از قبیل مالاریا، بیماری خواب ، تب زرد و بسیاری بیماری های ویروسی دیگر را منتقل می‌كنند. علم حشره شناسی پزشكی در زمینه مبارزه با مهمترین بیماری های منتقله به وسیله حشرات، كوشش‌ها و اقدامات زیادی بعمل آورده و در تمام موارد، موثرترین راههای برخورد با بیماری را ارائه می‌ دهد.
نظر به به اینكه برای پیشگیری از انتقال بیماری ها لزوما میباید با ناقلین آنها مبارزه شود ، بنابراین اصولا لازم است كه اكولوژی و عادات ناقلین دقیقا مورد بررسی قرار گیرند تا بهترین روش مبارزه با آنها انتخاب شده و به طور موثر اعمال گردد.
اگر چه حشره شناسی پزشكی اغلب موضوع جداگانه ای تصور می شود ولی نمی بایست آنرا از جنبه های انگل شناسی و بالینی بیماری جدا تصور نمود.
یك حشره شناس پزشكی اطلاعاتی در زمینه زیست شناسی ،‌اكولوژی ، وفور فصلی ، و محل نشو و نمای حشرات فراهم می‌آورد . با چنین اطلاعاتی است كه یك حشره شناس پزشكی قادر است مناسب ترین روشهای مبارزه با ناقل و همچنین نحوه ارزشیابی عملیات كنترل را پیشنهاد كند.

 

سموم مصرفیمان در مبارزه با حشرات از طرف (سازمان بهداشت جهانی) و وزارت بهداشت مجوز دارند. سمومی كه به سلامت انسان صدمه نزده و بو و لكه باقی نمیگذارد مصرف می‌ شود. در...

ادامه...

مبارزه با افات بهداشتی

طبق آمار سازمان بهداشت جهانی موشها سالانه 33 ملیون تن مواد غذایی را از بین می برند ، كه برای تغذیه 130 ملیون نفر كافی است. از آن گذشته بعلت رشد شدید دندانها موجب خرابی...

.مبارزه با جوندگان

حشرات، همانگونه كه به انسانها مستقیما ضرر می رسانند، سلامت انسان را نیز تهدید می‌ كنند.سوسری ،‌شپش ، كك، مگس، ساس تخت خواب، و ... ناقل تعداد زیادی از بیماری ها...

ادامه...مبارزه با حشرات

دستگام سم پاشی و دفع حشرات

وارد کننده دستگاه های الکترونیکی فراصوت دفع حشرات، دفع موش، ازبین برنده ساس، دستگاه صنعتی دفع حیوانات، جوندگان، جانوران موذی، حشرات و پرندگان مزاحم با تکنولوژی اولتراسونیک Ultrasonic یا فراصوتی

معرفی دستگاه UAW-927M :
دستگاه التراسونیک مدل UAW 927M با سه بلنگوی بسیار قوی ، منطبق بر استانداردهای روز دنیا جهت فراری دادن جوندگان و حشرات موذی از محیط سرپوشیده طراحی شده است . استفاده از این دستگاه روشی موثر برای دفع موش ، سوسک ، جیرجیرک ، کنه ، مورچه ، عنکبوت ، مگس ، پشه ، رتیل ، عقرب و دیگر حیوانات موذی از طریق ایجاد صداست . صدای ایجاد شده از جنس فراصوتی ( Ultrasonic ) بوده و توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست . از مزایای این دستگاه این است که :

1- باعث کشتن حیوانات موذی نمی شود لذا از وجود آلودگی های ناشی از تجزیه اجساد فاسد شده آنها جلوگیری می کند .

2- دیگر نیازی به سم و طعمه نیست لذا از وجود آلودگی های ناشی از تجزیه اجساد فاسد شده آنها جلوگیری می کند .

3- کشنده نیست و تنها باعث فراری دادن و دورشدن حیوانات موذی می شود .

4- این دستگاه تحت لیسانس آمریکا ، در تایوان و منطبق بر معروفترین استانداردهای جهانی نظیر CE ، ROHS ، GIS ، EN ، IEC و ... ساخته می شود .

5- این دستگاه دارای 3 عدد بلنگوی التراسونیک بسیار قوی است که در مجموع فشار صوتی 390 دسی بل را در بازه فرکانسی 25 الی 65 کیلوهرتز تولید می کنند .

6- صدای تولید شده توسط دستگاه به صورت اتوماتیک ، ترکیبی ، خودکار ، هوشمند و جهشی دائما تغییر می کند و این قابلیت باعث جلوگیری از سازگاری سیستم شنوایی حیوانات موذی ودر نتیجه تاثیر گذاری بیشتر دستگاه خواهد شد .

7- صدا و فشار صوتی ایجاد شده ، توسط گوش انسان شنیده نمی شود .

8- باعث تداخل و اختلال در سیستم مخابراتی ، تلویزیونی ، رادیویی ، الکترومغناطیس ، انواع آلارم ها و سیستم شناسایی آتش و دود نمی شود.

9- مدت زمان لازم جهت تکمیل تاثیرگذاری دستگاه 2 هفته است .

10- مصرف برق دستگاه بسیار پایین است و تغذیه دستگاه از طریق آداپتور صنعتی 9 ولتی صورت می گیرد .

11 – این دستگاه دارای 4 مد عملیاتی است و به منظور اطمینان شما از صحت عملکرد دستگاه دو عدد نمایشگر LED بر روی دستگاه ویک دکمه تست در پشت دستگاه تعبیه شده است .
این دستگاه برای محیط صنعتی ، رستوران ، سالن صنعتی ، انبار ، خطوط تولید صنعتی و پست های برق ، منازل و دیگر محیط های سرپوشیده بکار می رود . توجه شود طراحی این دستگاه کاملا صنعتی است و استفاده از آن در محیط اداری یا مسکونی پیشنهاد نمی شود .
دستگاه دارای 2 سال گارانتی تعمیر ، 6 ماه گارانتی تعویض ، 15 سال خدمات پس از فروش و دو ماه گارانتی رضایت مشتری

سمپاشی ممتاز

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سمپاشی ممتاز می باشد. | طراحی و پشتیبانی کاشمر طرح
فروشگاه قالب وردپرس توس وب